Segway

   Kontakt    

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
  Click here for more information about the all new Segway XT. Click here for more information about the Segway HT i180, available in three colors. Click here for more information about the new Segway GT.  
  More power. More attitude. More options. Three new models.
 

Představujeme tři nové modely pro rok 2005 vycházející z prvního produktu společnosti, modelu Segway® Human Transporter (HT) - vlakovou loď Segway HT i180 (dostupný ve třech barevných variacích), off-roadové vozítko Segway Cross-Terrain (XT) a Segway Golf Trasporter (GT).

For consumers

Naše nabídka je velmi rozmanitá. Můžete si vybrat mezi velmi všestranným a barvami hrajícím modelem Segway i180 (k dostání i s lithium-ion baterií), Segway XT, Segway GT a nebo menším a pohyblivějším modelem Segway p133. Vozítka Segway i180 a Segway p133 se hodí především v situacích, kdy jet autem nestojí za to, jako například při pochůzkách po úřadech a nákupech nebo dojíždění do práce. Segway XT a Segway HT zase rozšíří Vaše možnosti svou schopností pohybovat se v nezpevněných přírodních terénech či na golfových hřištích. A nezapomeňte, zábava je základní součástí všech našich produktů!

Každy z našich produktů je vyroben tak, aby splňoval nepřísnější nároky na odolnost a spolehlivost a platí pro něj jednoroční záruční lhůta.


For business

Pro firmy, které by rády zvýšily produktivitu a mobilitu zaměstnanců, se nejspíše hodí robustní a odolný model Segway i180 s nebo bez přídavného nosného systému. Segway i180 byl vyvinut tak, aby v nejrůznějších prostředích vynikal svou rychlostí, dosahem a lehkou manévrovatelností. Jeho součástí jsou lithium-ion baterie, které zajišťují dojezd mezi 24 a 38 km na jedno nabití. Tento model lze vybavit řadou řadou nosičů a objemných vaků a zvýšit tak jeho nákladovou kapacitu.

Firmy, jejichž činnost probíhá především v exteriérech, mohou s úspěchem využít model Segway XT , který je vhodný do i náročných terénů. Tato robustnější verze původního Segway HT si s nástrahami venkovního prostředí lehce poradí. Je vybaven lithiovými (lithium-ion) bateriemi a nízko-tlakovými pneumatikami a poskytuje tak pohodlnou jízdu na jakémkoli povrchu. .