Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
segway inc, bedford NH
Tak kam to bude?
 

Segway je odhodlán s Vámi pohnout – snadno, efektivně, inteligentně a jednoduše. Náš první produkt, Segway PT, byl první dvoukolý, samovyvažovací dopravní prostředek, který využívá naší patentované technologie dynamické stabilizace.

V současnosti se soustředíme na to, abychom pro naše zákazníky vyvinuli bezpečné, unikátní produkty, které mění definici osobní dopravy pro jednotlivce i společnosti. Segway pracuje s komerčními i státními organizacemi na tom, aby uvedl do praxe výhody dopravního prostředku, který je bez emisí, zvyšuje produktivitu a využívá stávající infrastrukturu. Spolu s našimi zákazníky pomáháme vládním činitelům vytvořit rámec, který by umožnil adaptovat nové technologie a bezpečně je zapojit do společnosti. Pro naše investory a dealery vytváříme úspěšné nové obchodní příležitosti se vzrušující cestou do budoucnosti.

I nadále soustředíme náš výzkum a vývoj na vytvoření všestranného, živého dopravního prostředku na kratší vzdálenosti, který využívá patentovanou technologii dynamické stabilizace a vyspělé alternativní zdroje energie. Je pro nás velmi důležité, aby každý produkt který vytvoříme, byl stejně úžasný, jako naše vlajková loď, Segway PT, abychom lidi těšili a vrátili jim radost z přepravy.