Segway

   Kontakt    

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
Women with a Segway HT.Two people on a Segway HT
Engineered from the ground up for fun.
  Segway® Human Transporter (HT) (HT) udržuje sám rovnováhu díky technologii dynamické stabilizace. Tato technologie funguje na tom samém principu, jakým je udržuje rovnováhu lidské tělo. Tam, kde my pro udržení rovnováhy používáme vnitřní ucho, oči, svaly a mozek, Segway HT využívá upevněné gyroskopy, snímače náklonu, vysokorychlostní mikroprocesory a výkonné elektrické motory. Dokonalou spoluprací všech těchto součástek dokáže tento systém rozpoznat, kde máte těžiště, ihned zpracovat získané informace a na jejich základě provést nutné modifikace stokrát za vteřinu. Segway HT udrží rovnováhu v každé situaci - ať jedete rychlostí 15 km za hodinu, vezete těžký náklad, pomalu manévrujete v omezeném prostoru nebo prostě stojíte na místě.

Lean forward, go forward.
Segway HT intuitivně udržuje rovnováhu stejně jako lidé - náklonem dopředu či dozadu v reakci na změny ve držení Vašeho těla. Není třeba ani přidávat plyn ani brzdit. Nakloníte-li se dopředu, pojedete vpřed. Narovnáte-li se, zastavíte. Nakloníte-li se dozadu, pojedete vzad. Chcete-li zatočit, jednoduše otočíte řiditka v požadovaném směru.

Ovládání je přirozené a intuitivní a je jedním z hlavních důvodů, proč se vozítku Segway HT podařilo tak hladce se začlenit do pracovního prostředí, dopravních situací a každodenního života.

Designed to go anywhere you go.
Segway HT i180 Segway HT se pohybuje s lehkostí a grácií a je možné ho použít do nejrůznějších terénů. Potíže mu nedělají kopce, travnaté plochy, svažité terény ani nezpevněné cesty. Podobně jako člověk v chůzi, potřebuje k pohybu v prostoru pouze vlastní pohon a tření.

Segway HT byl od záčátku navržen tak, aby mohl být používán v nejrůznějších podmínkách. Všechny důležité součástky jako elektrické baterie, motory, apod. jsou bezpečně chráněny před vlivy okolního prostředí. Segway HT prošel testy odolnosti proti vibracím, vlhkosti a změnám teploty.