Segway

   Kontakt    

Get Moving.
  
   
   
   
 
 
   
A man with his Segway HT.Two people riding their Segway HTs.
Discover what fun, smart transportation feels like.
 

The Segway® Human Transporter (HT) je prvním svého druhu - je to transportér osob, který sám udržuje rovnováhu, navržený tak, aby se dostal všude tam, kde vy. Se Segwayem můžete dojíždět do práce, nakupovat a vyřizovat nutné záležitosti rychleji nejž dříve a zároveň si užívat jízdu, jakou jste ještě nezažili. Vyzkoušejte si jedno ještě dnes a objevte čemu se říká Segway úsměv!

K řízení Segway HT není zapotřebí žádných speciálních dovedností (sám se postará o uržení rovnováhy na dvou kolech) a používat ho může v podstatě kdokoli. Je kompaktní, avšak silný a lze ho snadno dobít z jakékoli elektrické zásuvky. Segway HT rozšíří Vaše horizonty v oblasti dopravy osob.

Segway HT ovšem nepředstavuje jen zábavný způsob přepravy, důležitý je také jeho přínos v oblasti podnikání. Toto zařízení umožňuje zaměstnancům využitím těch nejpokročilejších technologií dopravit se z místa na místo rychleji, dovoluje jim přepravovat objemnější náklad, než by sami unesli, a dělá je tak flexibilnějšími a mobilnějšími.

Objevte, jak může Segway HT udělat Váš byznys výnosnějším, Vaše město lepším pro život a Váš každodenní život pohodlnějším. Objevte nový a efektivnější způsob dopravy! Rozjeďte to!