Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
Je to jako ve snu....prostě plujete vzduchem
 

Segway PT je vytvořen tak, abyste si ho mohli vzít kamkoli jdete. Se Segwayem PT můžete dojíždět do práce, nakupovat a vyřizovat pochůzky rychleji a zároveň si užít ekologickou jízdu ve stylu, který jste dosud nezažili. Nepotřebujete benzín ani jiné palivo, dobíjení baterií je hračka a provozní náklady jsou pár korun denně...i Vy brzo zjistíte, co je to Segway úsměv!

Segway PT nevyžaduje žádné speciální dovednosti (vyvažování na dvou kolech zajistí sám) a může ho používat prakticky kdokoli. Je kompaktní, ale přesto silný a snadno se dobíjí z kterékoli elektrické zásuvky. Segway PT změní způsob, jakým smýšlíte o dopravě.

Segway PT ale není jen způsob, jak si užít dojíždění. Zvyšuje produktivitu práce tím, že umožňuje pracovníkům větší viditelnost, všestrannost, mobilitu a nosnost. A to všechno pouze díky využití té nejvyspělejší a důkladně otestované technologie.

Podívejte se sami, jak může Segway PT přinést větší zisky Vašemu podniku, učinit Vaše město lepším místem pro život a Váš každodenní život pohodlnějším. Vyzkoušejte Segway ještě dneska a objevte zcela nový pohled na svět. Prostě to rozjeďte.