Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Praktický způsob přepravy navržený do reálného světa.
 

Jestliže jste podnik, který chce zlepšit výkonnost a produktivitu , nebo někdo, kdo by se rád ekologicky přepravoval, Segway má pro Vás řešení.

Segway v akci.

Už více než 150 policejních a bezpečnostních organizací na světě objevilo, jak jim Segway PT pomáhá při policejních výkonech, na letištích a zajištění bezpečnosti v nákupních centrech. PT Segway umožňuje strážníkům být lépe viděni, čímž mohou být rychleji přivoláni k naléhavým případům či zločinům.

Podniky, které chtějí zvýšit produktivitu a mobilitu mohou díky Segway® Personal Transporter (PT) transformovat způsob, jímž se jejich zaměstnanci přepravují ve skladech, výrobních prostorech, či na univerzitách

Segway také nabízí řešení pro státní správu a armádu, například robustní Segway Robotic Mobility Platform (RMP), Segway PT i2 a x2, nebo koncept Centaur – terénní čtyřkolku využívající technologii dynamické stabilizace patentované společností Segway.


Segway v běžném životě

Naši zákazníci nevyužívají Segway PT i2 a x2 jen pro rekreační účely nebo na golfovém hřišti, ale i z ekologických a ekonomických důvodů, jako je například přeprava z a do zaměstnání.